Dantų implantacija

Dantų implantacija Šiauliuose

Dantų implantacija – procedūra, su kuria susidurti nenorėtų nė vienas. Daugelis jos vengia, nes nežino kokių rezultatų galima tikėtis, kiti–gaili tam lėšų. Kad ir kaip būtų, dantų implantavimas pagerina gyvenimo kokybę, tad vertėtų apsvarstyti ir tai. Praradus dantį (ar net kelis iš jų)
tampa sunku kramtyti, tenka atidžiai rinktis produktus, kurie yra tinkami, galbūt net šio to atsisakyti. Maisto ruoša tampa sudėtingesnė,  ingredientus  reikia kur kas atsakingiau apdoroti, parinkti geriausiai. O ką jau kalbėti apie estetinį vaizdą.  Jei kalbėtume apie priekinius dantis,  tai ne tik tampa sunku įkąsti kietesnį maistą, tačiau pradedama varžytis šypsotis ar net kalbėti, suprastėja artikuliacija,  kartais  gali  būti  sunkiau  suprasti tariamus žodžius. Tai veiksniai, išties stipriai apsunkinantys kasdienybę. Kad netektų varžytis savo šypsenos ir riboti maisto raciono,  verčiau ieškoti kito sprendimo būdo. Dantų implantavimas Šiauliuose esančioje implantologijos ir odontologijos klinikoje „Dantų linija” – tai galimybė džiaugtis  visaverčiu  gyvenimu ir pasinaudoti profesionaliomis mūsų teikiamomis paslaugomis.

Kas yra implantas?

Nesusidūrusiems su dantų implantavimu, dažnai kyla klausimas, kas yra implantas ir kaip ši procedūra atliekama. Ypač, jei apie tokią būtinybę  išgirstate pirmą kartą, ši nežinomybė gali prisidėti prie kylančio nerimo ir streso. Nors baimintis visiškai nėra dėl ko. Dantų implantas  paprastai  iš titano (nes pastarasis mažiau reaguoja su organizmo audiniais) pagamintas sraigtas, kuris tvirtinamas į žandikaulio kaulą. Sėkmingai jį  įtvirtinus, ant šio sraigto dedamas naujo danties protezas. Nors tai nėra natūralus dantis, tačiau funkcionuoja ne ką  prasčiau nei pastarieji.  Mūsų  atliekamas dantų implantavimas Šiauliuose pacientams suteikia galimybę vėl, be apribojimų, mėgautis įvairiapusišku maistu,  drąsiai  šypsotis ir be jokių suvaržymų bendrauti su artimaisiais ir dalyvauti įprastoje savo gyvenimo veikloje.

Aukščiausios kokybės  dantų  implantai 

Implantologijos ir odontologijos klinikoje  „Dantų linija” Jums suteiks bet kokią, su dantų problemomis susijusią, pagalbą.  Ne išimtis ir dantų  implantavimas. Pasirinkus  kokybiškas priemones ir tinkamai prižiūrint dantų implantą, pastarasis gali tarnauti išties ilgai. Ir tai ne vienintelis šio pasirinkimo privalumas. Praradus  dantį rinktis implantavimą naudinga dar ir dėl to, kad šis būdas nekenkia kitiems dantims,  jiems netenka papildomas krūvis,  galintis  pabloginti dantų būklę. Taigi, dantų implantavimas ne tik sugrąžina prarastus, tačiau ir apsaugo turimus dantis.  Mūsų implantologijos ir odontologijos klinikoje dantų implantavimas atliekamas itin atsakingai, todėl šią procedūrą atlikti naudojamos tik aukščiausios  kokybės  medžiagos. Savo klientams siūlome dviejų žymiausių gamintojų –„Straumann” ir „Neodent” implantus, kurie pasižymi itin geru prisitaikymu  prie organizmo ir mažu atmetimų skaičiumi.  Ypač  pastarieji  pasaulyje garsėja, kaip viena  pažangiausių implantų sistemų,  kurią  naudojant  rezultatai pasiekiami daug greičiau, o procedūra yra efektyvesnė ir  neskausminga.

Dantų implantavimas – tik vyresnio amžiaus žmonėms?

Informacija apie dantų implantus, jų rūšis, kainas bei apskritai šią procedūrą, žinoma, yra aktualesnė vyresnio amžiaus žmonėms. Pastarieji  dažniau susiduria su krintančių ar tiesiog netinkamų dantų problema. Tačiau implantai gali būti puikus sprendimas ne tik jiems.  Pasitaiko  atvejų,  kai dantis praranda ir jauni žmonės. Įvairių nelaimingų atsitikimų ar avarijų metu kartais nukenčia ir pastarųjų dantys. Todėl susigrąžinti  gyvenimo   skonį ir estetišką išvaizdą gali padėti būtent dantų implantavimas.

Kvalifikuoti specialistai

Dantų implantavimas Šiauliuose implantologijos ir odontologijos  klinikoje „Dantų linija” atliekamas patyrusio  gydytojo  Audrius  Mirinavičiaus.  Tai kruopšti procedūra, kuri reikalauja ypatingo išmanymo. Procedūros metu naudojama optika (didinamieji akiniai), kurie dėl savo didinimo ir gero apšvietimo leidžia gydytojui puikiai matyti operacinį lauką. Klinikoje dirbantys medikai visada pasiruošę Jums patarti ir  sudaryti individualų gydymo planą,  numatyti etapus ir reikalingus terminus. Tai visada kokybiškai suteiktos paslaugos, kurios suteikia Jums gražios šypsenos garantą.

Dantų implantai ir jų priežiūra

Dantų implantų priežiūra reikalauja ne mažiau dėmesio nei  natūralių dantų kasdienis valymas. Tiesa, tiek natūralius dantis, tiek implantuotus,  reikia valyti kruopščiai ir atsakingai. Turint implantus, neužtenka vien įprasto dantų šepetėlio.  Papildomai reikia naudotis tarpdančių šepetėliais, vieno danties šepetėliu, burnos irigatorium. .  Burnos skalavimo skystis ir profilaktiškai atliekama dantų higiena sumažina perimplantito riziką ir suteikia galimybę ilgiau džiaugtis puikiai atrodančiais dantų implantais.

Scroll to Top