Burnos Higiena

BURNOS HIGIENA

Šypsenai visų pirma reikia sveikų dantų. Sveiki, išpuoselėti, balti dantys – graži šypsena, tai puiki sveikata.

Jei pastebėjot, kad  valant šepetėliu kraujuoja, dantenos yra skausmingos, paraudusios, patinusios,  suskubkite  pasirūpinti savo šypsena ir kreiptis į specialistą – burnos higienistą, kad šis atliktų profesionalią burnos higieną – pašalintų kietas dantų apnašas, kurių neįmanoma nuvalyti dantų šepetėliu.

Suskubkite pasirūpinti savo šypsena ir pasinaudokite  galimybe atlikti profesionalią burnos higieną odontologijos klinikoje „Dantų linija“ Šiauliuose.

Profesionali burnos higiena – tai būtina profilaktinė procedūra, siekiant užkirsti kelią kariesui ir dantenų ligoms (periodontitui). Reguliariai atliekama burnos higiena palaiko gerą dantų sveikatą ir gaivų kvapą. Specialistai rekomenduoja šią procedūrą atlikti 1-4 kartus per metus, tai individualu, priklausomai nuo asmeninės burnos higienos įgūdžių bei polinkio kauptis apnašoms.

Procedūros metu:

  • Ultragarsiniu skaleriu, rankiniais instrumentais,  yra pašalinamos  minkštos dantų apnašos, kieti dantų akmenys, kurie būdami burnoje skatina vystytis paradontozę.
  • Oro abrazijos būdu (kalcio karbonato milteliai su stipria vandens ir suspausto oro srove)- nuvalomos pigmentinės dėmės, kurios atsiranda dėl tabako, juodos arbatos, kavos ar kitų dažančių maisto produktų.
  • Po šios procedūros, dantys atgauna įprastą, natūralią dantų spalvą.
  • Procedūros pabaigoje, dantys poliruojami specialiu šepetėliu ir  poliravimo pasta. Dantys ilgiau išlieka švarūs.
  • Esant poreikiui dantys padengiami jautrumą mažinančiomis medžiagomis.
  • Paaiškinama kaip taisyklingai prižiūrėti dantis, rekomenduojamos burnos higienos priemonės individualiai kiekvienam pacientui.
Scroll to Top