Pasinaudokite Teritorinių ligonių kasų (TLK) kompensacija protezavimui.„Dantų linija” implantologijos ir odontologijos klinika” yra sudariusi sutartį su TLK, kuri numato tokį finansavimą. Kad gautumėte kompensaciją už dantų protezavimą, šiuo metu laukti eilėje NEBEREIKIA, jei Jums priklauso kompensacija – Jums reikalingą dantų protezavimą galima pradėti iš karto.

❗️ Šiuo metu iš PSDF kompensuojama iki 670,39 euro, vaikams – iki 342,13 euro. Retesniais atvejais, kai reikalingas sudėtingesnis ir brangesnis gydymas (sprendimą priima gydytojų odontologų konsiliumas), kompensuojama suma gali siekti iki 2062,70 euro.

Kam kompensuojama?
🦷 Senatvės pensininkams ,nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims neįgaliesiems asmenims (numatytiems įstatymo);
🦷 Vaikams iki 18 metų (kuriems reikalingas protezavimas);
🦷 Pacientams, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.

  • Kreiptis į savo šeimos gydytoją arba savo pasirinktos pirminės sveikatos priežiūros įstaigos odontologą, kad jis įvertintų jūsų dantų būklę ir užregistruotų į TLK elektroninę sistemą. Taip jūs darėte ir anksčiau, tačiau dabar jums iš karto išduos „Pranešimą“, patvirtinantį, kad jums paskirtos TLK lėšos protezavimui.
  • Atvykti pas mus į kliniką konsultacijai. Registruojantis konsultacijai, būtinai įspėkite mūsų specialistus apie jums paskirtas TLK lėšas protezavimui. Jei su savimi turite tai įrodantį pranešimą – pateikite jį registruojančiam asmeniui.
  • Konsultacijos metu jums bus sudarytas gydymo planas ir TLK elektroninėje sistemoje, pažymesime, kad dantų protezavimui jūs pasirinkote odontologijos ir implantologijos kliniką „Dantų liniją”.

❗️SVARBU❗️
Aptarus gydymą pagal Jūsų situacijos sudėtingumą, jei dantų protezavimo išlaidos didesnės, nei nustatyta kompensuojamoji suma, likusią dalį asmuo turi sumokėti savo lėšomis.

Scroll to Top