Dantų balinimas

Akinanti ir tvarkinga šypsena- Dantų balinimas

Kad ir kaip kruopščiai prižiūrėtumėte dantis ar atsakingai rūpintumėtės jais, spalvos pakitimas yra neišvengiamas dalykas. Ko gero visiems puikiai žinoma, kad labiausiai prie šio proceso prisideda žalingi įpročiai, rūkymas, tam tikrų rūšių maistas ir gėrimai. Atsisakyti mėgstamų produktų tikrai nesiūlome, tačiau tam, kad galėtumėte plačiai ir nevaržomai šypsotis, rekomenduojame imtis priemonių. Žinoma, svarbiausia yra profilaktinė dantų priežiūra, apsilankymai odontologo kabinete ir burnos higiena, tačiau net šie metodai negali visiškai apsaugoti nuo spalvos pasikeitimo. Efektyviausias būdas –dantų balinimas.
Dantų balinimas Šiauliuose esančioje mūsų implantologijos ir odontologijos klinikoje atliekamas itin profesionaliai. Garantuojame, kad būsite patenkinti mūsų teiktomis paslaugomis, gydytojų kompetencija ir pasiektais rezultatais. Implantologijos ir odontologijos klinikoje „Dantų linija” visos procedūros atliekamos nepaprastai atsakingai, tad ne išimtis yra ir dantų balinimas. Jei norite kokybiškų paslaugų – kreipkitės į mus.

Dantų balinimo procesas

Apie dantų balinimą yra girdėjęs kone kiekvienas. Visuomenėje apie šią procedūrą sklando išties labai skirtingos nuomonės. Vieni dantų balinimo idėją palaiko, kiti smerkia. Tačiau net keletą būdų, kaip tai padaryti, išvardinti galėtų turbūt visi. Vis dažniau girdima apie savarankišką dantų balinimą namuose, įsigijus priemones ne odontologijos klinikoje, o tuomet, žinoma, net nekyla abejonių iš kur atsiranda neigiamos nuomonės apie šią procedūrą. Savarankiškai pasirinkti produktai ir balinimo principai gali turėti rimtų pasekmių ir dantų būklė ne pagerės, bet atvirkščiai, gali stipriai suprastėti. Kad to išvengtumėte, geriausiai yra dantų balinimo procedūrą atlikti patikėti specialistui. Implantologijos ir odontologijos klinikoje „Dantų linija” dantų balinimas Šiauliuose Jums bus atliktas profesionaliai ir kokybiškai, tad rezultatas bus džiuginantis, o pati procedūra nekels diskomforto.

Dantų balinimas ir burnos higiena

Mūsų siūlomas dantų balinimas Šiauliuose yra greitas ir efektyvus būtas mėgautis akinančio baltumo šypsena. Tačiau, norint, kad rezultatas būtų kuo ilgiau matomas, reikia laikytis tam tikrų nurodymų. Vien atlikti balinimo procedūrą tikrai nepakanka. Reikia paisyti ir visų dantų higienos taisyklių, juos kruopščiai valyti, naudoti dantų siūlą ir burnos skalavimo skystį, o svarbiausia – nepamiršti periodiškai atlikti burnos higienos procedūrą. Burnos higiena padeda palaikyti dantų baltumą, apsaugoti juos nuo gedimo, karieso bei akmenų susidarymo. Tai neilga procedūra, po kurios matomas akivaizdus pokytis, dantys atrodo švaresni ir sveikesni. Taigi, dantų balinimas ir burnos higiena yra neatsiejamos procedūros, o jei norite sužinoti, kaip maksimaliai pagerinti dantų būklę, visada galite kreiptis į implantologijos ir odontologijos klinikoje „Dantų linija” dirbančius specialistus, kurie su malonumu Jums patars.

Dantų balinimas ir jo pasekmės

Dantų ir emalio pažeidimai yra tik gajus mitas. Teisingai klinikoje atlikta dantų balinimo procedūra neturės jokių neigiamų pasekmių. Gali kilti klausimas, o kaip bus šią procedūrą atliekant namuose? Galioja tos pačios taisykles. Laikantis visų specialisto nurodymų ir rekomendacijų, jokios žalos padaryta nebus ir greitai galėsite džiaugtis kur kas baltesne šypsena.

Dantų spalvai kenkiantys produktai

Niekam nėra paslaptis, kad labiausiai dantų spalva keičia rūkymas. Dėl šio žalingo įpročio pastarieji ypač greit gelsta. Tačiau yra ir kitų veiksnių. Tai sodrią spalvą turintys maisto produktai (pavyzdžiui, burokėliai) ar gėrimai (raudonasis vynas, kava). Žinoma, tai nereiškia, kad turite atsisakyti visų dažančių produktų, tiesiog turite skirti ganėtinai dėmesio dantų priežiūrai.

Dantų balinimas namuose

Jei nusprendėte pasinaudoti dantų balinimo paslauga, bet vis dėl to norėtumėte tai atlikti namuose, svarbiausia yra nieko nedaryti savarankiškai.
Atvykite į konsultacija ir „Dantų linija” impalntologijos ir odontologijos klinikos higienistės Jums tikrai patars, kokių priemonių geriausiai imtis. Sudarys Jūsų dantų pikyčiams tinkantį planą, patars kokias medžiagas naudoti ar kokį būdą pasirinkti. Su profesionalaus higienisto pagalba išvengsite galimų nesklandumų ir žalos dantims.

Scroll to Top